797 828 686
Złóż wniosek
Liczba samochodów, w którą inwestujesz to:
min 1
max 4
200
Wynagrodzenie miesięczne
200
Wynagrodzenie roczne
200
Wynagrodzenie w ciągu całej umowy
Wynagrodzenie miesięczne
200
Wynagrodzenie roczne
200
Wynagrodzenie w ciągu całej umowy
200

Kariera

Opinie

FAQ

GDZIE JEST W TYM WSZYSTKIM HACZYK?
Umowa Inwestycyjna jest bardzo przejrzysta. Jej wzór jest dostępny na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań wszelkich informacji udzieli Państwu nasz konsultant. Najprościej mówiąc, Państwo przystępując do współpracy z nami, stają się Państwo właścicielami przedmiotu inwestycji (samochodu) przeznaczonego do zasilenia naszej floty pojazdów na wynajem. Dzięki temu osiągają Państwo stały pasywny dochód w wysokości min. 600 zł miesięcznie.
A WY NA CZYM ZARABIACIE?
Umowa przewiduje spłatę raty bankowej za pojazd oraz miesięczne wynagrodzenie w kwocie min. 600 zł dla Państwa, czyli ok. 1500 zł. Nie jest tajemnicą że, na wynajmie auta zarabiamy więcej gdyż stawki dzienne za wynajem to ok. 100 zł. Nasz zysk ukryty jest w różnicy tego za ile wynajmiemy Państwa samochód a kosztami serwisów oraz ubezpieczenia gdyż ten obowiązek również spoczywa na naszej firmie.
OD JAK DAWNA DZIAŁACIE NA RYNKU?
Nasza firma działa na rynku od czerwca 2016 roku. Oprócz Programu 600+ mamy wiele innych ciekawych rozwiązań jak np. Anonimowy Rachunek Bankowy. Zajmujemy się również ubezpieczeniami oraz doradztwem finansowym a także prowadzimy wypożyczalnię samochodów.
ILE MACIE JUŻ TAKICH SAMOCHODÓW?
Nasza firma posiada własną flotę aut. Dodatkowo zbudowaliśmy flotę działającą na zasadach "Spółdzielni". Na chwilę obecną jest to prawie 200 pojazdów.
CZY MUSZĘ BRAĆ KREDYT? CO JEŚLI MAM GOTÓWKĘ
Nie ma takiej konieczności. Nie narzucamy Państwu określonego schematu finansowania przedmiotu inwestycji. Jeśli dysponują Państwo gotówką na zakup samochodu, wynagrodzenie miesięczne wyniesie już nie 600 zł a min. 1500 zł.
NA JAKI OKRES JEST TA INWESTYCJA?
Umowa podpisywana jest na 96 miesięcy czyli na okres dokładnie taki sam jak umowa kredytowa z Bankiem. Przez całą Umowę, zarobią Państwo min. 57600 zł łącznie.
CZY MOGĘ WZIĄĆ KREDYT NA KRÓCEJ NIŻ 8 LAT.
Niestety, aby samochód mógł się finansować z najmu, jednocześnie generując dla Państwa dochód miesięczny, rata bankowa musi być w określonej wartości. Przy krótszym niż 8 lat okresie współpracy, rata kredytu była by zbyt wysoka aby cała współpraca była rentowna zarówno dla Państwa jak i dla naszej firmy.
CO JAK SAMOCHÓD SIĘ ZEPSUJE?
Każdy samochód objęty jest ochroną. Zapewniamy pełny pakiet ubezpieczeniowy na każdy pojazd obowiązujący przez cały okres finansowania pojazdu oraz trwania Umowy. W sytuacji naprawy czy serwisu eksploatacyjnego, wszystkie koszty ponosi nasza firma. Bez względu na to czy będą to klocki hamulcowe, skrzynia biegów czy silnik, obowiązek serwisowania spoczyta na nas- zgodnie z Umową. Tak samo dzieje się w przypadku szkód komunikacyjnych.
CO JAK UKRADNĄ SAMOCHÓD?
Państwa pojazd jest ubezpieczony w pełnym zakresie, czyli OC/AC/NNW/KR/Asistance, dzięki czemu są Państwo zabezpieczeni na wypadek wszystkich zdarzeń, tj. kolizja, szkoda całkowita czy kradzież.
CO JAK NIE BĘDZIE CHĘTNEGO NA WYNAJEM?
Rynek wynajmu samochodów w Polsce jest bardzo dynamiczny. Obserwujemy stały wzrost zainteresowania klientów takim rozwiązaniem. Współpracujemy z szeregiem firm, tj. z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz serwisami w zakresie pojazdów zastępczych, z firmami świadczącymi usługi przewozu osób a oraz z wieloma innymi podmiotami oraz osobami fizycznymi. Umowa gwarantuje Państwu wypłatę wynagrodzenia niezależnie od tego czy samochó jest wynajęty czy też nie. Nie wpływa to również na kwotę wynagrodzenia.
CO JAK ROZWIĄŻECIE ZE MNĄ UMOWĘ A JA ZOSTANĘ Z KREDYTEM
Rozwiązując Umowę z Państwem, złamali byśmy prawo. Umowa gwarantuje że przez cały okres jej obowiązywania będziemy wynajmować pojazd. W przypadku niedotrzymania warunków Umowy, przewidziane są kary finansowe. Wzór Umowy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
CZY MAM WPŁYW NA TO JAKI SAMOCHÓD KUPUJĘ?
Budujemy flotę pojazdów w oparciu o konkretne marki i modele. W momencie składania wniosku możemy określić Pana preferencje, i jeśli będą one zbieżne z zapotrzebowaniem naszych kontrahentów, na pewno uwzględnimy Pana sugestię.
CO Z SAMOCHODEM PO ZAKOŃCZENIU UMOWY?
Po zakończeniu Umowy samochód wraca do Państwa.
W JAKIEJ WYSOKOŚCI BIORĘ KREDYT? ILE KOSZTUJE SAMOCHÓD?
Średni koszt kupowanego samochodu w naszej flocie to ok. 70.000 zł.
GDZIE MIEŚCI SIĘ WASZA FIRMA?
Siedziba naszej firmy mieści się przy ul. Lambady 4 w Warszawie. Jeśli jednak są Państwo z innego rejonu, część formalności jak np. złożenie wniosku może odbyć się zdalnie. Nie ma konieczności Państwa przyjazdu do Warszawy, podpisanie Umowy może odbyć się we wskazanym przez Państwa dogodnym miejscu.
ILE UMÓW MOGĘ ZAWRZEĆ MAKSYMALNIE?
Wiele zależy od Pana zdolności kredytowej. Maksymalnie można zawrzeć 4 Umowy i otrzymywać miesięcznie wynagrodzenie w wysokości 2400 zł
CO W PRZYPADKU JEŚLI KIEROWCA WYNAJĘTEGO POJAZDU BĘDZIE POD WPŁYWEM ALKOHOLU LUB INNYCH UŻYWEK?
W takim wypadku to użytkownik tego pojazdu ponosi wyłączną odpowiedzialność. Państwo, jako właściciele auta w żaden sposób nie odpowiadają za wykroczenia popełnione przez jego użytkownika. Osoba wypożyczająca samochód bierze za niego pełną odpowiedzialność. W przypadku np. ucieczki z miejsca ewentualnego zdarzenia- udostępniamy dane użytkownika oraz zapisy z monitoringu GPS odpowiednim organom.
CZY MOGĘ WAM WYNAJĄĆ SWÓJ SAMOCHÓD?
Tak, pod warunkiem że spełnia on nasze wymagania flotowe. Samochód nie może być starszy niż 3 lata. Najlepiej aby było to auto 7 miejscowe. Preferujemy silniki diesla o pojemnościach nie większych niż 2 litry. Zgłoszenie swojego samochodu jest każdorazowo rozpatrywane indywidualnie. Samochód musi przejść szczegółowe oględziny przed wydaniem decyzji o przyjęciu go do naszej floty.
INFORMACJA O RYZYKU DLA INWESTORÓW
Tempo rozwoju rynku wynajmu długoterminowego wyniosło na koniec I kw. 2019 r. 15,1 proc. r/r, co oznacza, że było wyższe o prawie 2 proc. niż rok wcześniej i aż o ponad 6 proc.niż dwa lata temu, Jednak mając na uwadze nadrzędne dobro naszych Klientów - rzetelnie przedstawiamy każdy możliwy scenariusz, nawet ten najczarniejszy. W skrajnej sytuacji upadłości spółki Auto Rentier, to na Inwestorze spoczywa obowiązek uregulowania pozostałego zobowiązania wobec Banku (jeżeli pojazd jest finansowany za pomocą kredytu bankowego) i wszelkie konsekwencje związane z brakiem tych płatności. Inwestor otrzymuje Pojazd stanowiący Przedmiot zawartej Umowy Inwestycyjnej (który od początku współpracy jest jego własnością - karta pojazdu jest zdeponowana u Inwestora), stąd może nim dowolnie dysponować (np. sprzedać aby odzyskać zainwestowany kapitał). Jednocześnie przypominamy, że samochód będący przedmiotem Umowy Inwestycyjnej jest wyłączną własnością Inwestora i nie stanowi majątku Spółki, tym samym nie może podlegać zabezpieczeniu w razie jakichkolwiek działań windykacyjnych przeciwko Spółce.
600
zł wynagrodzenie miesięczne
7200
zł wynagrodzenie w skali roku
57600
zł wynagrodzenie w skali całej umowy

KontaktZgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z witryny www.autorentier.pl wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z w/w strony. Administratorem danych które Państwo pozostawią będzie AUTO RENTIER SP. Z O.O. Dane będą przetwarzane w celu realizacji marketingu naszych produktów oraz usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Mają Państwo m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisach szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Państwa dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.